این کفگیر برنج در طرح ماهی و از جنس پلاستیک فشرده ی درجه یک تولید و به بازار عرضه گردیده است.این کفگیر فانتزی قابلیت نگهداری به صورت ایستاده نیز دارد و میتوانید کنار اجاق گاز و روی کابینت قرار دهید.دارای رنگبندی متنوع و شاد می باشد.جنس با کیفیت این محصول باعث شده تا از مقاومت بالایی در برابر ضربه و شکستگی برخوردار باشد و در مقابل حرارت دچار واکنش‌های شیمیایی نخواهد شد.

 

 

بدنه‌ی این کفگیر آشپزی نیز با طرح ماهی تزئین گردیده که زیبایی آن را دو چندان نموده است. این کفگیر مناسب برای سرو برنج، برگرداندن کتلت و کوکو و … تولید شده است؛ بنابراین شما می‌توانید در تهیه انواع غذا با کمک ظروف تفلون از این محصول استفاده نمایید. همچنین طراحی ارگونومیک این کفگیر نشکن و وزن سبک آن امکان استفاده‌ی طولانی مدت و آسان بدون خستگی دست را به شما می‌دهد.

 

 

ظرافت در طراحی و وزن سبک در کنار طراحی ارگونومیک این محصول را به گزینه‌ای مناسب جهت آشپزی طولانی مدت تبدیل نموده است و شما می‌توانید از این محصول علاوه بر منزل، در رستوران‌ها، فست فودی‌ها و … نیز استفاده نمایید.طرح ماهی و  رنگ بندی متنوع این کفگیر ها و طرح های برجسته و فرورفته شکل ماهی به زیبایی این محصول کمک کرده و شما میتوانید مطابق با سلیقه شخصی خود آنها را انتخاب و خریداری نمائید.